כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות איי לק
זכיינות אספרסו בר
זכיינות סחוט
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קפנטו
קפה ג'ו_GO
זכיינות קופיקס
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות עידן 2000

קופיז מייקרת את רוב התפריט ל-6 שקלים

2/01/2017
קופיז מייקרת את רוב התפריט ל-6 שקלים

לא עוד תפריט שלם ב-5 שקלים: המתחרה של קופיקס  מעלה  מחירים. רשת קופיז שמוכרת תפריט שלם ב-5 שקלים תייקר את כל הפריטים בתפריט ב-20% ומחירם יהיה מעתה 6 שקלים, למעט פריטי השתייה החמה שימשיכו להימכר ב-5 שקלים. היא תעשה זאת בהדרגה, המהלך יחל ב-15-10 סניפים החודש ואחר-כך – בכל הרשת. בקופיז עדיין לא מגלים באילו סניפים.
בין היתר יתייקרו: מאפים מתוקים ומלוחים, כריכים, פוקאצ'ות, סלטים, עוגות, משקאות קלים, מרקים, חטיפי דגנים ומשקאות אלכוהוליים. לעומת זאת כל סוגי הקפה החם, תה, שוקו ומשקאות נוספים כאמור – לא יתייקרו. לרשת כ-50 סניפים. 

 "6 שקלים זה עדיין מחיר נמוך לצרכן", אמר ל-ynet אמיר אמסלם, אחד מבעלי הרשת. "אני רוצה שהזכיינים ישרדו. אנחנו לא רוצים לשחק עם הגדלים של המוצרים, עם הכמות, כדי להמשיך למכור. אני מוכר תפוגזר ואייסים ב-330 מ"ל, אני לא רוצה להקטין את הכוס. אני לא רוצה לפגוע באיכות ולמכור תפוזים מג'ריקן. אני רוצה להישאר באותה מתכונת.

"הסיבה להתייקרות היא שיש דברים מסוימים שהשתנו במשק, כמו שכר עובדים. כשפתחנו ב-2014 שכר המינימום היה 24 שקל לשעה והיום הוא 29 שקל (שכר המינימום נכון לינואר 2017 הוא 26.8 שקל לשעה - מ.ק). גם ב-29 שקל - לא הרבה אנשים מסכימים לעבוד. גם הדלק לספקים שמביאים לנו פריטים התייקר והשכירויות עלו. כל הדברים האלה גורמים לעליית מחיר מסוימת, אבל 6 שקלים זה עדיין בקטגוריה של מוזל.

 "היום אפילו שקיות בסופר עולות כסף, אז הכל מתייקר. המשכורת שלך עלתה לרמת הדיור? לא. לקנות בית לפני 3 שנים והיום - זה מאות אלפי שקלים הבדל ואף אחד לא עלה לו ככה השכר, אז המהלך שלנו מתבקש. לא באנו בתור גימיק. גימיק זה משהו שנמשך חודש חודשיים. אנחנו פה 3 שנים ורוצים להישאר בשוק עם מוצר איכותי".

 

 

רוצים להיות זכיינים של אחת מהרשתות המצליחות? התקשרו עכשיו 1700-720-720 או לחצו כאן.

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567