כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות סחוט
זכיינות אספרסו בר
זכיינות איי לק
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קפנטו
זכיינות קופיקס
קפה ג'ו_GO
זכיינות עידן 2000

אקזיט עם ריח טוב: רשת החנויות "סבון" נמכרת ב-100 מיליון יורו

19/12/2016
אקזיט עם ריח טוב: רשת החנויות "סבון" נמכרת ב-100 מיליון יורו

אקזיט מרשים לאבי פיאטוק וסיגל קוטלר לוי: רשת החנויות סבון (SABON), לשעבר סבון של פעם, שבבעלות השניים, נמכרת בכ-100 מיליון יורו. הרוכשת היא חברת הקוסמטיקה הגדולה מצרפת, איב רושה. בעקבות הפרסום, הוציאה החברה הודעה לפיה רוכשת איב רושה את השליטה בסבון ועשויה לרכוש את מלוא הבעלות בעתיד.

העסקה נעשתה עפ"י ההודעה כדי "לחזק את יכולותיה הגלובליות ולהאיץ את התרחבותה של סבון בעולם ולכן נבחר שותף אסטרטגי. פיאטוק וקוטלר לוי, בעלי המניות ומייסדי החברה, ישמרו נתח משמעותי של הון המניות וימשיכו להוביל ולשלוט בפיתוח וניהולה, עם תוכניות צמיחה שאפתניות עבור המותג SABON לשנים הקרובות".

 סבון מפעילה 175 חנויות ב-14 מדינות ברחבי העולם. לחברה 40 חנויות ביפן, 40 בישראל, 17 בארה"ב, ו-13 בצרפת. החברה מנוהלת ע"י רונן זוהר ומעסיקה 480 עובדים. המשרד הראשי של סבון נמצא באזור, ובקריית גת ממוקמים מפעל הייצור אשר שופץ מחדש על שטח של כ-3,600 מ"ר והמרכז לוגיסטי בגודל של כ-4,600 מ"ר ממנו יוצאים המוצרים לכל העולם.

 החנות הראשונה של סבון הוקמה ב-1997 ברחוב שינקין בתל אביב, ושש שנים לאחר מכן הפכה החברה לבינלאומית. לפי אתר החברה, "הסיפור של סבון החל בעשיית סבונים מוצקים בעבודת יד, מבוססים על פורמולה אוסטרלית בת היסטוריה של 70 שנים, הנמכרים טריים ולפי משקל".

מותג הקוסמטיקה איב רושה, נמכר ב-4,000 חנויות ב-90 מדינות. החברה היא צרפתית והמטה שלה מצוי בפריז. היא נוסדה ב-1959 ומרבית מוצריה הם על בסיס חומרים טבעיים. המותג נמצא בבעלות משותפת של התאגיד עצמו ושל איש העסקים הטורקי ממוצא יהודי סם סנביי. איב רושה נכנסה לארץ דרך קסטרו שהשקיע במהלך כ-20 מיליון שקל לפני כשנה.

 

 

מחפשים זיכיון לאחת מהרשתות המצליחות? חייגו 1700-720-720 ותאמו פגישת יעוץ !

לפרטים נוספים לחצו כאן

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

עידן 2000

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567