כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קופיקס
זכיינות עידן 2000
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות איי לק
זכיינות אספרסו בר
זכיינות קפנטו
זכיינות סחוט
קפה ג'ו_GO

קופיקס בקניוני עזריאלי ובדיזנגוף סנטר

7/07/2015
קופיקס בקניוני עזריאלי ובדיזנגוף סנטר

כבר כמעט שנתיים שקופיקס מפעילה סניפים של קפה, כריכים, מאפים ושאר דברי מזון ב-5 שקלים וזו הפעם הראשונה שהיא מצליחה לפתוח סניף בקניון של עזריאלי, אחת משתי קבוצות הקניונים החזקות בישראל. דמי השכירות: 220 שקל למ"ר.

לקופיקס יש כבר 5 סניפים בקניונים, שלא שייכים ל-2 הקבוצות הגדולות. מדובר בסניפים בגירון אשקלון, גרנד קניון באר שבע, קניון הזהב בראשון לציון, קניון לב כרמיאל וקניון סחנין (בגרנד קניון קופיקס חתמה מול אלי להב). מייסד הרשת אבי כץ, אמר בעבר כי הסניפים בקניונים הם מהמצליחים ברשת.

קופיקס שואפת להרחיב פריסתה בקניונים בכל רחבי הארץ. הסניף בעזריאלי חיפה מהווה פיילוט. אם יצליח, ייפתחו סניפים נוספים בקניוני עזריאלי ברחבי הארץ, מה שייתן לרשת עוצמה וכן יהווה סכנה מסוימת לפריטי הטייק אוויי של רשתות הקפה ורשתות מזון אחרות, שלהן סניפים בקניונים. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שמדובר בקניון הפחות מצליח בחיפה, לעומת הגרנד קניון ויתכן שבקבוצת עזריאלי מצפים מקופיקס לשפר את התנועה בקניון.

בקרוב הסופרים של הרשת יגיעו לקניונים?

לפני כחודשיים, קופיקס פתחה רשת סופרמרקטים עירונית בשם סופר קופיקס. 4 סניפי סופר קופיקס ייפתחו עד סוף השנה הנוכחית. סך הכל עד 2018 קופיקס מתכננת לפתוח 34 סניפי סופרמרקט, שימוקמו במרכזי הערים ובתוך שכונות. לא מן הנמנע שחלקם, אם יתאפשר לה, ימוקמו בקניונים.

לקופיקס יותר מ-70 סניפים מיעוטם משמשים גם כסניפי בר ותגיע ל-110 סניפים בהמשך השנה, כך לפי הדו"חות שפרסמה הרשת, שהחלה להיסחר לאחרונה בבורסה. לרשת גם 2 עגלות מכירה בבתי-ספר. בכוונתה להקים 3 השנים הבאות כ-30 סניפים ו-10 עגלות קפה בכל שנה.

ב-2014, בתי הקפה של הרשת גלגלו 30.7 מיליון שקל והרווח הגולמי עמד על 17.3%. המכירות הכלליות של הרשת, הכוללות רווח גם ממכירת 42 סניפים לזכיינים, הסתכמו ב-51.5 מיליון שקל. הערכת השווי של פעילות קופיקס עומדת על 90 מיליון שקל.

יחד עם זאת, הרשת הפסידה תפעולית ב-2014 1.2 מיליון שקל. מדובר בהפסד גדול יותר לעומת 2013 מבחינת סכום, אך

קטן מבחינת אחוז: הסכום היווה 2.4% מהמכירות לעומת 31.9% מהמכירות.

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

סמארטפון

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567