כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות אספרסו בר
קפה ג'ו_GO
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות איי לק
זכיינות קפנטו
זכיינות עידן 2000
זכיינות סחוט
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס

בתי קולנוע וחנויות בתוך הקניון? זה כבר ממש לא מספיק

חברת אושירה מתכננת לפתוח קניון בכפר-סבא שיכלול גם אטרקציות מושכות משפחות, כמו מגלשה בגובה 3 קומות, גן פסלים ומיני גולף ■ ומה עם התחרות בקניון G הסמוך? "נגדיל את משך השהות של המבקרים אצלנו"
25/02/2015
בתי קולנוע וחנויות בתוך הקניון? זה כבר ממש לא מספיק

חברת אושירה, זרוע הנדל"ן של קבוצת SK, בבעלות איש העסקים סמי קצב, מקימה בימים אלה פרויקט בשם "אושילנד" בכניסה לאזור התעסוקה של כפר-סבא.

מדובר בפרויקט בהיקף 52 אלף מ"ר בנוי שעתיד לכלול בתי קולנוע מרשת גלובוס לצד שטחי מסחר נרחבים בהיקף של כ-22 אלף מ"ר בבניין בן 3 קומות מעל הקרקע ועוד שתי קומות מרתף.

הפרויקט ממוקם בכניסה לאזור התעסוקה 'עתיר ידע' בחלקה המזרחי של העיר כפר-סבא, בסמיכות לכביש 531 ולכביש 6.

"רכשנו את הקרקע לפני 3 שנים", מספר אביב כהן, מנכ"ל החברה. "גם למרכז המסחר והבילוי וגם לפאוור סנטר סמוך שעליו אנחנו מתכננים בהמשך לבנות בנייני משרדים בהיקף של כ-60 אלף מ"ר. אנחנו רואים את התמונה המלאה של כל האזור יחד עם 'אושילנד' ובנייני המשרדים שייבנו בהמשך".

בנייני המשרדים טרם החלו להיבנות ובינתיים החברה מתמקדת בפרויקט "אושילנד" שנמצא היום בבנייה מתקדמת בהשקעה כוללת בהיקף של כ-300 מיליון שקל, והפרויקט עתיד להיפתח, כך על-פי התכנון, בסוף 2015.

הפרויקט הענק שמקימה החברה ממוקם בין היתר בסמיכות ובמרחק 5 דקות נסיעה מפרויקט מסחרי אחר - קניון G כפר-סבא של חברת גזית גלוב, מרכז פעיל בהיקף של כ-50 אלף מ"ר. בעתיד הלא רחוק צפויים להיפתח בסמוך גם בתי קולנוע של רשת סינמה סיטי.

העובדה שזה לצד זה עתידים לפעול בהמשך שני מרכזי קניות גדולים עם בתי קולנוע, שמו הסתם יתחרו על אותו קהל, חייבה את אנשי חברת אושירה למצוא דרך לבדל את הפרויקט שלהם מהפרויקט הסמוך. לאחר תקופה לא קצרה בה עלו כל מיני רעיונות הגיעו בחברה אושירה למסקנה שלא די בקולנוע ושטחי מסחר, והפרויקט קיבל תפנית שנחשפת כאן לראשונה.

"אנחנו משלבים בידור ומסחר יחד, זה מה שתופס היום בעולם, והחלטנו לשלב בתוך המבנה אטרקציות שיהוו מוקד משיכה נוסף. בהתחלה חשבנו לעשות פארק שעשועים ומזרקות, אבל הגענו למסקנה שצריך יותר מזה - משהו שעדיין אין בשום מקום אחר.

"אחרי מחשבה רבה החלטנו לעשות כמה דברים במקביל - שוק אוכל בתוך המבנה, פארק מיוחד לילדים מחוץ למבנה, חצר פתוחה לציבור הרחב שבה יוקרנו סרטים, מיני גולף ועוד דברים מקוריים, שאת חלקם הבאנו מחו"ל. הרעיון הוא למשוך אנשים אלינו וגם להגדיל את משך השהות של המבקרים במקום".

30 קמ"ש מקומה שלישית

שוק האוכל שכהן מדבר עליו יהיה בשטח של כ-2,000 מ"ר ב-3 קומות בתוך המבנה. מחוץ למבנה יהיה פארק בשטח 3 דונם שבו ישולבו פסלים מבטון מיוחד, בעיצובו של גיל שדה.

"כל פסל יהיה שונה וילדים יוכלו לשחק בתוכם. יהיו שם קירות טיפוס למשל, מסלול מיני גולף ודברים נוספים. במקביל, מתוכנן גם שילוב של שוק האוכל עם השטח החיצוני, כך שאנשים יוכלו להזמין משם אוכל ולהישאר בפארק".

נוסף לכל אלה החליטו בחברה לבנות בתוך המבנה מגלשה פנימית בגובה 3 קומות. "זו אטרקציה שראינו במקומות אחרים בעולם. מגלשה שמגיעה למהירות של 30 קמ"ש מהקומה העליונה עד הקומה שבה יהיו אטרקציות נוספות: מתחם סקייט פארק סגור ועוד מתחם משחק לילדים המבוסס על 'מוגובי', אתר ילדים פעיל ברשת במסגרתו ילדים יוצרים לעצמם דמויות וירטואליות. זו תהיה אטרקציה לילדים, שעל-פי התכנון תמשוך לכאן סביב 300 אלף ילדים בשנה. מתוכננות להיות שם 70 עמדות משחק אינטראקטיביות".

על-פי תוכנית השיווק של החברה, חלק מהמתחמים והאטרקציות יהיו בתשלום, ואחרים, כמו הפארק החיצוני, יהיו פתוחים בחינם לקהל הרחב.

באשר להתחרות מצד השכנים, שללא ספק הייתה בין הסיבות העיקריות להשקעה הגדולה בפרויקט, אומר כהן: "אנחנו מפרגנים לשכנים שלנו. הם הרימו את האזור הזה ופועלים יפה. זו הסיבה שאנחנו לא מחפשים להתחרות בהם אלא ליצור משהו חדש".

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

ארקפה

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567