כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות איי לק
זכיינות אספרסו בר
זכיינות קפנטו
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות בליקר בייקרי
זכיינות קופיקס
קפה ג'ו_GO
זכיינות סחוט
זכיינות עידן 2000

חברת קרביץ היא הרוכשת הפוטנציאלית של גרפיטי

נייר חדרה חתמה על מזכר הבנות עם קרביץ למכירת רשת הציוד המשרדי, תמורת 48 מיליון שקל. גורם בנייר חדרה: "לאחר צעדי התייעלות והעברתה לרווחיות החלטנו להוציא את גרפיטי לשוק"
1/01/2015
חברת קרביץ היא הרוכשת הפוטנציאלית של גרפיטי

 

חברת הציוד המשרדי קרביץ היא הרוכשת הפוטנציאלית שמנהלת משא ומתן עם נייר חדרה לרכישת חברת הציוד המשרדי גרפיטי שבבעלות נייר חדרה (  6,850.0  -0.58% .) 

חדרה חתמה על מזכר הבנות עם קרביץ לרכישת גרפיטי תמורת 48 מיליון שקל. לגרפיטי מרכז לוגיסטי בשטח של 11,000 מ"ר במודיעין, אותו היא שוכרת מגב ים. הרוכשת הפוטנציאלית ביקשה להשאיר את הפעילות במרכז לוגיסטי זה במהלך השנה הקרובה, ולאחר מכן היא מתכננת להעתיק את מיקומו. על פי מזכר ההבנות בין הצדדים, במידה שתחליט קרביץ להמשיך לשכור את המרכז במודיעין היא תשלם לנייר חדרה סכום נוסף של 3 מיליון שקל.

 ככל שהעסקה תושלם, נייר חדרה תרשום בגינה רווח של 10 מיליון שקל. הצדדים צפויים להגיע להבנות סופיות בתוך 20 ימים.

גורם בנייר חדרה אומר כי הצעד הזה הוא חלק ממהלך נרחב יותר של נייר חדרה, שמנסה להתמקד בעסקי הליבה שלה. גרפיטי הפסידה במשך שנים וב-2014 נעשו בה צעדי התייעלות נרחבים, כמו סגירת סניף באר שבע ובניית אתר לוגיסטי שהעבירו אותה לראשונה לרווחיות. זו השנה שהחלטנו שאפשר להוציא אותה לשוק ולנסות לקבל עליה את המחיר שאנחנו מאמינים שמגיע לנו לקבל עליה".

 גרפיטי נוסדה בשנת 1993. החברה פועלת בתחום הציוד המשרדי לבתי עסק ולשוק המוסדי ומשווקת מגוון מוצרים ושירותים למשרד כגון נייר, טכנולוגיה וציוד היקפי, ריהוט ועוד. בין המותגים שמשווקת החברה Schneider Artline, ואחרים. על לקוחות החברה נמנים בנקים, משטרת ישראל, קופות חולים, חברת החשמל ועוד.

נייר חדרה מעוניינת למכור את גרפיטי כדי להתגבר על המשבר שפוקד את החברה בשל הקשיים להתמודד עם הירידה במכירות מוצרי הנייר. החברה סיימה את הרבעון השלישי של 2014 עם ירידה של 2.9% בהכנסות ל-431.8 מיליון שקל. השחיקה ברווח ובשווי גרמה ליציאתה ממדדי ת"א 75 ות"א 100.

 

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ לזיכיון והכוונה? לחץ/י כאן


 

מהות הזכיינות היא שרשת מזכה מוכרת לזכייניה שירותי ניהול הכוללים תמיכה רציפה בתמורה לתמלוגים שוטפים. במקרים רבים חוסר הצלחה של רשתות מזכות נובע מאימוץ מודל זכייני שאינו מתאים או מניהול לקוי של הזכיינים. תשתית נכונה, גיבוש מודל זכייני נכון, ספר נהלים מדויק, חוזה זיכיון מנוסח כראוי, גיוס זכיינים איכותיים ומגננוני תמיכה ובקרה, הם אשר מובילים להצלחה בזכיינות.

קרא עוד...

להלן 10 טיפים מנצחים אשר יאפשרו לך, הזכיין הפוטנציאלי לקבל ההחלטה מושכלת ונכונה, אשר תשפיע על הצלחתך ברכישת הזיכיון וישפכו אור על כדאיות העסקה...

 

 

  

 

קרא עוד...

המרכז לקידום זכיינות בישראל רואה בכללי אתיקה בזכיינות ערך עליון הן ביחסים הטרום חוזיים והן ביחסים השוטפים בין רשת מזכה לבין זכייניה וזכייניה הפוטנציאליים. לנוכח העובדה כי בארץ אין חוק אשר מסדיר את הפעילות של ענף הזכיינות וכי חסרים סטנדרטים שישמרו על התנהלות ראויה ביחסים שבין רשתות מזכות ובין זכיינים, יישום של כללי אתיקה בענף הינו בעל חשיבות...

קרא עוד...

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567