כניסה לחברים רשומיםהרשם לניוזלטר


זכיינות סחוט
זכיינות ג'נטלמן
זכיינות קופיקס
זכיינות אספרסו בר
זכיינות בליקר בייקרי
קפה ג'ו_GO
זכיינות איי לק
זכיינות עידן 2000
זכיינות קפנטו

סיפור הזכיינות של דורון אליהו-זכיין של סניף ג'נטלמן בגראנד קניון באר -שבע

סיפור הזכיינות של דורון אליהו - זכיין של סניף ג'נטלמן בגראנד קניון -באר שבע

לפני כשנתיים עם ניסיון בתחום המכירות הייתי בטוח שאני רוצה להיות עצמאי. ללא ניסיון בתחום העדפתי לפנות לתחום הזכיינות וכך פגשתי את היועצת של המרכז לקידום זכיינות. תחום המזון מאוד קרץ לי והחלטתי לנסות את מזלי בו. בעצת המרכז, טרם רכישת הזיכיון בפועל, התחלתי התלמדות באחת מרשתות המזון המצליחות (שם חסוי, המערכת). מהר מאוד בעודי במטבח, התבדיתי והבנתי שזה לא בשבילי. לאחר שיחה עם יועצת המרכז, היא הציעה לבחון אופציות נוספות ולהתמקצע בתחום המכירות שאותו אני אוהב.

לפגישה עם רשת ג'נטלמן הגעתי בעיתוי הנכון, לרשת הייתה הזדמנות מידית אך רחוקהנד גיאוגרפית ודרשה קפיצה למים העמוקים, החלטיות ונחישות. הבנתי שאני חייב לקבל החלטה מהירה ואמיצה, סמכתי על הניסיון של היועצת שזוהי הזדמנות מתאימה עבורי וחד פעמית ובזכות אבי שהסכים לסייע בהשקעה הראשונית קפצתי למים.

היום, שנתיים אחרי, אני מרוצה מאוד ונחשב כאחד מהזכיינים המצליחים ברשת. אני חושב שאדם שבוחר החלטה כזו חשובה בחייו, כמו פתיחת עסק, כדאי שיעשה זאת עם המקצוענים. החל משלב ההחלטה ועד לרשת אליה הוא נכנס.  

בואו לבקר את דורון בסניף ג'נטלמן בגראנד קניון - באר שבע.

 

גם אתה יכול להיות זכיין של רשת מצליחה !!! לפרטים : לחץ/י כאן

 

 

 

 

 

       
 

 

 
בית הפול

צור קשר

מלא פרטים וניצור אתך קשר בהקדם
*הקלד את הקוד הבא

אודות  זכיין  זכיינות למכירה  זיכיון לקופיקס  זכיינות למכירה  זכיינות בתי קפה  זיכיונות  ספר נהלים  זכיינות ארומה  זכיינות קופיקס  זכיינות רולדין  זיכיון לבית קפה  הזדמנויות עסקיות  זכיינות  מאמרים  מימון   צור קשר  קוד אתי לזכיינות  חוזה זיכיון  הלוואות לעסקים  דרושים  שיווק דיגיטלי   כנס זכיינות 2014   עסקים למכירה  זכיינות כאן

המרכז לקידום זכיינות בישראל l פרנקס יעוץ עסקי בע"מ l רח' דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, ת.ד 12822 יהוד 56470 l טל' 1-700-720-720 l פקס: 03-5322567